За що ж таке життя нещасне
Сидиш, каритаєшся за лінь
І тільки в голові питання
Де твоя гра на тій гітарі?
Читати вже коли почнеш?
Як твоя іноземна?
А хоббі в тебе є?
Тим всім питанням відповідь одна
Батьки
Тільки вони та їх гріхи
За щож мені такі батьки?
Від всіх лиш чуєш
"Не зважай", "звикни", "навчись з цим жити"
Хіба ж таке життям назвати можна?
Якась невдала гра не більше
<br>Живчик
Новинки
Батьки
Автор:
Живчик
Поділитись
