ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Ой гаю.

Ой гаю.

Ой у гаю зеленому розцвіла вербичка.
Прийшов козак до дівчини думав молодичка.
Думав що буде кохатись з нею під вербою.
Та получив він по пиці, сильною рукою.
Ой дівчино моя мила, чому ж не питаєш.
Про що дума козаченько коли йде до гаю.
Ой хіба ж я козаченьку мусила те знати.
Що до цього в його мозгах, чорти побували.
Ой дівчино, дівчинонько не будем сварится.
Візьми мене поцілуй, як воно годится.
Ой козаче, козаченьку ти такеє скажеш,
Нехай та тебе цілує, що до річки скаче.<br>Тетяна

Автор: 

Тетяна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]