Хоч грім гримить, та дощ не йде,
Захмарилось моє люстерко.
І без бажань, без зайвих кред,
У серці тліє щось тихенько.
Біда не в тім, що без салютів,
Живу теперечки то я.
Біда у тім, що у тривозі,
І спокою мені нема.<br>Антон Шаталов
Новинки
Хоч грім гримить
Автор:
Антон Шаталов
Поділитись
