ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Минуле не для того аби ним порошити

Минуле не для того аби ним порошити

Минуле не для того аби ним порошити
За ним плакати, гнітити
Воно треба, щоб забути та прожити
Забути й викинути у свого серця кінцівку
Десь там, цвіте бузок й співають теж гаївку
Бузок це ж квітка щастя?
То дай вдихну іще разок я запах спокою і миру
Тоді, і лиш тоді я повернусь до сьогодення виру…
Все наче і забулось…
Вже наче і пройшло…
Так, що ж на мене це найшло?
Воно пішло чи теж не приходило
Я повернулась вже до сьогодення також виру.
Бажаю вам усім я спокою і миру
А ще тиші
Та тиші тихої, а не гучної
Любові щирої, та голосної

І що ж на мене це найшло…
<br>Коляса Дарина

Автор: 

Коляса Дарина

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]