ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    У кожного із нас є вибір, але чомусь це кажуть лише у хороших випадках

У кожного із нас є вибір, але чомусь це кажуть лише у хороших випадках

Сенс життя у тому аби жити
Робити щось, чи не робити
Просто жити!
Жити й отримувати кайф
Від своїх посмішок, і своїх сліз
Щоб падати та підійматись
Або лежати там де є
У кожного із нас є щось своє
Своє щось рідне
Цінне є!
Потрібно вибирати лиш себе, або інших
У кожного із нас є вибір
Але чомусь це кажуть лише у хороших випадках
У кожного із нас свій шлях є
Потрібно лише вибрати своє
Хоча не вибирати – це теж вибір.

<br>Коляса Дарина

Автор: 

Коляса Дарина

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]