Перемога, мамо, перемога!
Ти пробач, що я не повернусь.
Юним я пішов в обійми Бога,
І в обіймах Бога залишусь.
Не сумуй, ріднесенька, за мною
Сам на цю дорогу я ступив,
Щоби мирним було над тобою
Небо те, яке я заслужив.
Перемога, мамо , перемога!
Ви живіть і радуйтесь життю.
Лиш за те пробачте сина свого
Що не з вами я в хвилину цю.
Не мене це сонечко ласкає
Душу веселить дитячий сміх.
Бо за нас на небі Бог рішає,
Хто життям прикриє вас усіх.
3.05.23р В.Юрченко<br>Володимир Юрченко
