І ось сиділа на віконці,
І гадала думку я,
Що ж воно таке,
Цей сенс життя.
Я закрила оченята, ледь тонувши увісні,
І приснився сон гарнесенький мені.
Як гуляли по тропі
Як за ручку разом йшли,
Як раділи, що знайшли один одного в житті.
І прокинулась на ранок,
Все на тому же вікні
Обіймає мене хлопець
І так тепло на душі.<br>Ульянов Даниїл і Хоця Анастасія
Новинки
Сон Наяву
Автор:
Ульянов Даниїл і Хоця Анастасія
Поділитись
