ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    про загальне

про загальне

Київ – це місто, де ніхто нічого не боїться.
всюди нечисто й насправді досить повільно.
люди без мізків, не розуміють навіщо:
міняти, зростати, щось потрібне будувати.
це все велике село з несельскими цінами,
все давно куплено міжнародними фірмами.
нема чим дихати, всім сидіти вдома,
метро затопило, уйобіщний трафік,
скажені дворові собаки, проросійські дегенерати.
розвалені квартири по 12тищ, ваші капуоранжи по 150 гривень, цигані, безхатьки, люди пихаті.
рейтерська, спаська, поштова площа.
генделик, пиво, у когось нова авоська.
стертий нахуй й перебудовний хрещатик,
нагадаю, гостомель з 1494, а потім ці бляді 24 лютого.
але чесно сказати, я Київ люблю.
киянка всього 16 років, а тут наче пишу якусь дурню.
<br>стрингер

Автор: 

стрингер

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]