Ненавиджу тебе! Скажи мені.
Бо це слова, які я заслужив.
Забудь мене, я лишусь в самоті.
За те що щиро я тебе любив.
З думок пропаду я твоїх.
Своєю стежкою піду.
Не лишивши за собою слід.
Можливо спокій я знайду..
В самотності обіймах
Тобі я більше ніхто, і не буду.
Забудь мене і відпусти
Бо вибрав я свій шлях
В твоїх думках я тінню впаду
На спогади про любов
Ти не помітиш як пропаду
Для тебе страхом буде думка
Що ти побачиш мене знов<br>Степан Кузненко
Новинки
“After love”
Автор:
Степан Кузненко
Поділитись
