ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Бій

Бій

Як поранений птах він на землю упав,
Закриваючи рану рукою.
Це кінець, він не знав.
Побратима закрив він собою.
Тихо постріл вночі пролунав.
І на мить захиталась земля.
Десь боліло,болю не відчував,
У думках проклинав москаля.
Побратим щось до нього кричав,
А від градів горіла земля.
Калаша у руках він тримав,
Убиваючи ним москаля.
Кругом дим, всюди кулі літають
І червона від крові земля.
Побратими від куль помирають,забираючи їхні життя.
Він ще не вмер,на ноги треба стати.
В руках у нього автомат і є ще кулі і гранати.
"Бий москаля"-кричить комбат.
Забув про рану,в руках стиснувши автомат.
Із нього він стріляв безперестану.
А після цього кинув декілька гранат.
А бій триває,
Його не зупинити.
За що воюєм,кожен знає.
Ми хочем в вільній Україні жити.
Кістками ляжем тут на полі бою.
До смерті будемо стояти.
Якщо помрем,то не одного москаля ми заберем з собою.
Бо України ми солдати.
Не час ще помирати.
Ще йде на нас москаль.
Ще є набої і гранати.
Тримайся,побратиме,не вмирай!
Ми москаля прогнали,залишились живі.
Поранених забрали.
І шана тим, хто тут загинув на нулі!<br>Олег

Автор: 

Олег

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]