Я втомилась від зими
Від постійної журби
Всюди знову я чужа
Ну чому, чому знов я?
Нові люди, новий світ,
А старий усе горить
Не вернеш нічого вже
І усі, усі мовчать!
Мені хочеться кричать,
Та усім байдуже це
Не вернеш нічого вже<br>Софіндєй
Новинки
Світ
Автор:
Софіндєй
Поділитись
