ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Альбом

Альбом

Я закриваю свій старий альбом,
Бо я пройшла вже «одну третю» долі.
Нема жалю, печалі і любові,
Я закриваю свій старий альбом.
Прости, я покладу тебе у шафу,
Найближчим часом-зайнята, пробач.
Ні, не шкодую, Бог лиш бачить,
Що мені коштували – рівно 35!!!!!
Це вдих і видих, вже ковток гіркої-
Ні, не пече. Вже пʼю солодкий мед.
Пиши листи, я завтра прочитаю,
І покладу у шафу…. літ на 25.
Люблю, цілую… не чекай привіти,
Ці спогади, як золото продам.<br>Avvroraa

Автор: 

Avvroraa

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]