ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Вишні-черешні

Вишні-черешні

Купила гель для тіла зі смаком черешні —
О тої, що росла в саду…
Мої сади залишилися в склепі,
тепер в пустелі я нові саджу.

І кожен раз, коли вдихаю вишні, —
на тілі залишаються від хімії сліди.
А моя справжня вишня дивиться на стелі,
бо моє місто захопили чужаки.

А ще той гель нагадує про Київ,
про «П'яну вишню», що пекла нутро.
Тепер приймання душу — наче двері,
де із водою й гелем згадую тепло.

Часи стирають віковічні скелі,
та пам'ять не стирається з душі.
Я мрію знов побачити ті двері —
і ті часи, коли втечуть вужі.<br>Катерина

Автор: 

Катерина

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]