Добрий ранок рідна мово! Ти в нас лагідна,прекрасна, колисвова!
Добрий ранок рідна Україно!
Ти в нас найрідніша й найгарніша вільна й дуже сильна!
Добрий ранок дорогий солдате!
Дякую за мирне небо й сон!
Ти в нас найсильніший й найдобріший!
Бажаю жастя і здоров'я й довгих довгих літ!<br>Sofi_xx
Новинки
Добрий ранок!
Автор:
Sofi_xx
Поділитись
