ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    НАДВО́РІ ЗИМА

НАДВО́РІ ЗИМА

Без світла вже вечір,
і ранок, і день,
Ще й холод весь час дошкуляє,
Надво́рі ж — зима,
війна по ній йде,
По нашій землі все гуляє.

І виють сирени, ракети летять,
В бік сходу повік не дивитись,
Та сонце там сходить
і протягом дня
До за́ходу бу́де котитись.

Летять журавлі зі сходу й назад,
Туди-сюди вітер ширяє,
Із неба одного зірки миготять,
І місяць один в небі сяє.

Чому все так сталось,
навіщо війна,
Розруха, біль, сльози без спину?
Уже не одна, четверта зима,
Як землю цю спокій покинув.

23.01.2026.
Ганна Зубко

Автор: Ганна Зубко
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]