ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Я-тінь

Я-тінь

Я-це тінь всього суспільства.
Я-це шепіт у гучному місті.
Поки що я-пусте місце,
У цій симфонії людей.
Но можливо я прославлюсь, і з колін я підіймусь, перед народом я з'явлюсь.
Можливо я і застрілюсь?
Ну, у світі все можливо!
Не вибираєм долю ми,
Вона-це не товар у магазині, не можна взяти і піти
Я знаю-люди мають право!
А чи маєм право ми?
Я про це напишу, можливо, десь, колись,
Коли слова підберу я, бо закінчились вже вони.

#амбасадорсарказму

<br>Малий писака

Автор: 

Малий писака

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]