ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    БезНазви

БезНазви

А давно вже, люд змінився?
А давно вже люди тупо йдуть,
не бачать далі носа свого
і не осмислюють свій путь?

Чи давно вже люд,
боїться думки не своєї,
боїться слів із чужих вуст,
але любить славу не свою

Який великий звір
Затьмарив людям зір
зламав незламний дух
і гострий, заглушив він слух…

А це все люд із людом робить
Чужий із ближнім,
ближній із чужим
І все навколо гомонить

Пройде весна і літо
Пройде і осінь, і зима
А люд все буде гомоніти
Все буде гомоніти, без діла і кінця<br>Олексій Окупація

Автор: 

Олексій Окупація

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]