ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Я боюся тиші без твого «живи»

Я боюся тиші без твого «живи»

Я боюся прокинутись вранці одна,
Не застати тебе до світанку,
Не відчути той подих твого тепла,
Що привабив мене на початку.

Я боюся тиші без твого “живи”,
Без знайомого кроку в оселі,
Що розтане мій світ між «було» і «могли»,
Між надією й болем у тілі.

Тож тримай мою руку, не дай відійти,
Розчини цю тривогу у тиші.
Бо для мене весь світ — це, насправді, лиш ти,
І немає нікого рідніше.
<br>Вікторія Цветоцька

Автор: 

Вікторія Цветоцька

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]