ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Війна.

Війна.

Горять, палають НПЗ
У Сизрані і Тулі,
Пуйло з екрану знов верзе,
Що його всі "надулі".
Росія, каже, лиш за мир
І війн не починала,
А Україна – наш ясир
Іще з часів Богдана.
Спецоперація іде
За графіком, за планом,
Допомагати нам буде
КНДР з Іраном.
Та як тільки на Росії
Усе стало вибухати,
Пішли прахом їхні мрії,
Вже не хочуть воювати.
А зигануті, що кричали:
"Ми всє за СВО",
Тепер принишкли і питають:
"Гдє наше ПВО".
Тут мораль нам треба дати,
А вона така:
Якщо бачиш десь кацапа –
Бий "навєрняка".<br>Віктор Дячук

Автор: 

Віктор Дячук

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]