Ми любимо наші міста,
Де стежки ми всі протоптали,
Де юність щаслива пройшла,
І де ми любов зустрічали.
Ми любимо гомін доріг
І тишу в вечірній молитві,
Де в дзеркалах вітрин
Надії цвіли у битві.
Ми пам'ятаємо жар,
І холод міцної стужі,
Весняних парків вуаль,
І осінь, що в листі закружить.
Ми пам'ятаємо дзвін
Уранці й в вечірній молитві,
Де з метушнёю і злом
Він вічно тримається в битві.
Ми любимо місто своє,
Нас серце туди кличе знову,
Щоб юність зустріти там,
Вернути пораду й розмову.
Сьогодні я не з тобою,
Та лину до тебе щомиті,
Ти щастя моє і любов,
Ми зустрічі раді, як діти.
26.03.2026 Лірика
<br>Віктор-Севіла
Новинки
Місто юності
Автор:
Віктор-Севіла
Поділитись
