Війна, війна, війна, війна..,
Коли нажереться вона,
І скільки їй на цій землі ще бути?
Спливає день, спливає ніч,
За роком рік зникають люди.
Війна, війна, війна, війна..,
Ще не напилася сповна,
Вогонь і смерть лютують всюди.
Життя як мить — і гаснуть люди.
Ревуть сирени день у день,
Кружляє в небі смерть залізна,
І по героях вже не раз,
В країні правили ми тризну.
Війна, війна, війна, війна…
Нехай іде звідки прийшла,
Нехай танцює танок смерті
Де народилася вона.
Війна, війна, війна, війна,
Не подолає нас вона,
У чорноземах сила її убуде.
Весна! Весна! Весна! Весна!
На нашу землю йде вона.
На переможну ту Весну
Чекають люди.
18.07.2025
