ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Воєнні    Україна плаче…

Україна плаче…

  • Україна у нас найкраща,
    І люди тут добрі живуть,
    Та доленька в неї найтяжча,
    Вороги з її ран кров п'ють...

    З усіх боків ріднесеньку кусають,
    Все на наші землі зазіхають,
    Кляті вороги, всім життя руйнують,
    Нам душу рвуть і серденько травмують...

    Ви окупували Крим і Севастополь,
    Частину Луганської і Донецької областей,
    Із землею ви зрівняли Маріуполь,
    Катуєте у Бахмуті ви невинних людей...

    А Дніпро, Харків і Чернігів,
    Херсон і величний Київ...
    Плаче наша земля,
    Від двоголового звіра-москаля...

    На землю падають кроваві сльози,
    Запутались у тьмі зелені лози,
    Калина зажурилася, почорніли тополі,
    Стогне ненька-Україна від болю в неволі...

    Подивися світе як ми страждаєм,
    Ми не живемо, ми виживаєм,
    Зупиніть нарешті злого ката!
    За що нашим людям така розплата?..

    20.02.2023. С.М. Онисенко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]