Люлі-люлі, полетіли сині гуси
До своїх діточок, щоб зігріти їм бочок.
Люлі-люлі, побігли жовті косулі
До своїх діточок, щоб ніхто не вхопив їх за бочок.
Люлі-люлі, пострибали червоні пуми
До своїх діточок, щоб укласти на бочок.
А Тетянка спать лягає,
Зірочки їй освіщають,
Небо хмарками прикрилось —
Наче ковдрочка з сатину.
Спи, дитятко, засипай,
Заспіваю: баю-бай.
Хай присниться сон чудовий,
Радісний і кольоровий.
За світанком прокидайся
І бадьорою лишайся.
<br>Світлана
