Піймаю хвилю, Буг твою,
Бо Снивода з тобою,
І знов у спогади пірну,
Умиюся сльозою.
Якби́ ще вітер прилетів
Та пара чайок білих,
Гніздо лелека тут би звив,
Поміж садків розцвілих.
Обсіли б ла́стівки дроти,
Світило б сонце, гріло,
Якби́ той берег тут, де ти —
В нім жити б закортіло.
Поля ті поруч щоб, лісок,
Дороги у тополях,
І той березовий гайок,
Де рясно квітнув сонях.
Горби, долини ті, місток,
Чебрець де, камінь сірий,
А ще ті верби, той пісок…
Щоб тут був край мій милий.
Щоб все дивилося в вікно,
І поряд хвиля билась,
А півднем сонечко би йшло,
До заходу котилось.
09.05.2026.
Ганна Зубко
