ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Лірика життя    ПІЙМАЮ ХВИЛЮ

ПІЙМАЮ ХВИЛЮ

Піймаю хвилю, Буг твою,
Бо Снивода з тобою,
І знов у спогади пірну,
Умиюся сльозою.

Якби́ ще вітер прилетів
Та пара чайок білих,
Гніздо лелека тут би звив,
Поміж садків розцвілих.

Обсіли б ла́стівки дроти,
Світило б сонце, гріло,
Якби́ той берег тут, де ти —
В нім жити б закортіло.

Поля ті поруч щоб, лісок,
Дороги у тополях,
І той березовий гайок,
Де рясно квітнув сонях.

Горби, долини ті, місток,
Чебрець де, камінь сірий,
А ще ті верби, той пісок…
Щоб тут був край мій милий.

Щоб все дивилося в вікно,
І поряд хвиля билась,
А півднем сонечко би йшло,
До заходу котилось.

09.05.2026.
Ганна Зубко

Автор: Ганна Зубко
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]