Я і ти — ми диваки,
Як утнути щось — ми знаєм.
Коли хтось щось натворив,
Інший його прикриває.
Я і ти — ми диваки,
Що життю разів сто вчились.
Нас ніхто не розумів,
Ми тому на всіх злились.
Я і ти — ми диваки,
Своє правило ми знаєм.
Коли питають, "хто і з ким?"
Імена наші називають.
Я і ти — ми диваки,
В цьому вся наша проблема.
Бо, щоб хтось нас зрозумів,
Потрібні словник та нерви!<br>Адаменко Валерія
