Любов і Пам'ять – це Атланти
Під небом нашої душі.
Вони дають стосункам ґранти
На гармонійність і вірші.
Не все ж буває гармонійно
В стосунках людства – Бог це знав!
Любов і Пам'ять нелінійні –
Взаємна дія їх складна.
Любов без Пам'яті – наївна,
Беззахисна і пробачнА.
Це трохи дивно? Дуже дивно!
Бо ж мУки сповнена вона.
А як же Пам'ять без Любові?
Це – гнів, Це – помста без жалЮ!
Це повна нЕнависті й крові
Війна. Це: "Королю – петлю!"
Ти можеш так їх поєднати –
Любов і Пам'ять, – щоби мав
Той захист, що давала мати
І щоб себе не спопеляв!<br>Валерій
