А ти хоч раз думав , хоч колись що таке свічка? Один лиш дотик руйнує всю основу .
Так це лиш свічка, лиш парафін навіщо думати за це ,це всього лиш матеріал .
Ні! Ні! Ти не розумієш це життя , людське життя якщо доцільно.
Це тобі не матеріал , це ніжна шкіра і почуття змішав, один лиш дотик здатен зламати ціле життя.
Ти не розумієш цього ?
Це тонкості життя, ось так як свічку можна взяти і зламати одним лиш рухом , діями своїми. Ти думаєш це смішно… Так , я розумію всі ми грішні і могли зламати не одне життя , так , я розумію немає ідеального в цьому світі але ж зробити його краще і простіше в змозі ми. Чому ні? Почати головне із себе , а саме головне – це Ти. І доробивши свічку досконало щоб це було завжди, адже свічка – це не шматок матеріалу , це життя , яке несемо ми в собі !<br>MaryVaky
Новинки
Тонкий матеріал ✨
Автор:
MaryVaky
Поділитись
