Краще нікого не кохати.
І страждань не завдавати.
Ну нащо мені та любов,
Що серце рве знов і знов?
Краще я з котом залишусь.
Краще на півдорозі спинюсь.
Не буду я печалі шукати,
А вільно по житті гуляти.<br>Боднар. І
Краще нікого не кохати.
І страждань не завдавати.
Ну нащо мені та любов,
Що серце рве знов і знов?
Краще я з котом залишусь.
Краще на півдорозі спинюсь.
Не буду я печалі шукати,
А вільно по житті гуляти.<br>Боднар. І
Боднар. І