Плач, берізко, плач, весь лісе,
Плач зі мною, росо.
Бо не вернеться, як ранок,
Днів палких краса.
Гасне сонце, гасне світло,
І не спалахне
Той розгульний вогник в оці,
Що палив мене.
Рідшатимуть мої зуби,
Випаде волосся,
І по зморщеному серцю
Смуток пронесеться.
Покарбують люті зморшки
Чоло, і губ затишок,
Втома і похмурість дика
Свій лишать відбиток.
Плач, берізко, плач, весь лісе,
Плачуть небеса.
Вже на мій зів’ялий обрій
Не прийде весна.<br>CristianVonDyuk
