Орендую дарма гарну хату
В найглухішому і дальньому селі.
Хай там зручностей і небагато,
Та в природі жити веселіш.
Місто має жирні переваги:
Газ, вода, дорога, тротуар,
Магазини, ринки – не сільмаги,
Але все одно, не той нектар.
У селі життя доволі тихе,
Неквапливе і спокійне, хай там як.
Дощ іде – то капає зі стріхи…
Дрова, піч, город, сапа, будяк.
Все розмірено…кудись влупило…
Гуркіт бою долинає іздаля.
Як таке росія учудило,
Щоб терпіли це і люди, і земля?!
