Мені тесту і букв не вистачить,
вимовить люті.
Емоції через край, десь там по морю пливуть .
Образа, огида мене огортає,
Смак відчуттів я вже майже не знаю.
Холодно, боляче,
Все як завжди.
Повірю собі, а ти як не ти,
І ніби пишу сама я собі.
Як боляче робиться знов на душі,
Відчула комфорт, загинув в мені,
Не хочу відчути, що я в однині.<br>К.Анастасия
Новинки
Однина
Автор:
К.Анастасия
Поділитись
