ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Чого не мало бути

Чого не мало бути

ЧОГО НЕ МАЛО БУТИ

Не дивно, що тебе втрачаю,
Все, що ти міг, ти вже зробив.
Що не зробив, я пробачаю,
Навіть без вибачення слів.

Так, без пояснень, краще всього.
Про що ми будем говорити…
Про біль мій…він тобі для чого?
Треба пробачити і жити.

Тим не журюся, що минуло,
І не хвилює те, що буде,
А те, що досі не забула
Все, що ти легко зміг забути.

Та відпустити мушу, знаю,
Сторінку щоб перегорнути.
Болить не те, чого не маю,
А те, чого не мало бути!

4.03.86 м.Львів 496
Христина Пелікан<br>Христина Пелікан

Автор: 

Христина Пелікан

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]