ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    Електронка

Електронка

  • В мене запитали.. - Чому почав парити..?
    В відповідь сказав - : Стало проще жити.
    Але подумай.. Пар в легеннях.. шкодить більше чим просроченні пельмені..
    Так.. Я розумію, але вдихаючи цей дим, я відчуваю те, як нарік вживаючи амфетамін..
    Я все обдумав та рішив, краще вдихнути той шкідливий дим..
    Чим в ночі страдати від дурниць вот тих..
    Насправді прокурені легені досить сильна штука..
    Але йому хотілось.. просто знову це відчути.

Автор: Vozik Rev
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]