ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    «Після всього – встати!»

«Після всього – встати!»

Ми стоїмо. Не тому, що можемо, –
а тому, що нікому впасти.
Бо за спиною – не прапор, не храми,
а брат, що не вернеться з ворожої пастки.

Нас не Бог обирав на героїв,
а історія – як на жертовність.
І ми – не святі. Ми – з «болота» й злості,
але в жилах тече нескореність.

Не росії нас ріжуть щоднини –
а й байдужість, що звемо «рідне».
Ті, хто мовчки зганьбили країну,
вишивають наразі хрестами «єдине».

Але досить молитися страху,
досить плакати, кликать когось.
Україна – не слізна епоха.
Україна – це ти. Це я. Це ми. Це ось!

Хай земля говорить ударами,
хай слова будуть на вагу заліза.
Після всього – не просто вижити.
Після всього – встати. І гримнути!
<br>xxwqz

Автор: 

xxwqz

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]