Колись давно, можливо в наш час,
По селі ходили свині.
Господар відлучився на декілька днів,
Відвідати старих друзів в іншому селі.
Мешканці були напугані,
Що визвали старосту на огляд.
Та здивувалася, що люди краще живуть ніж свині.
Без їжі і спали де інде,
Бігали свободні всюди.
Прискакали поліціянти на конях,
Та дивуються що цей випадок не вперше.
Знайшли поважну жінку і попросили характеристику написати.
А виявилося, що це кумедна історія,
Господаря не має,
А доповідну відправили до старости.
Питання задали:( Що свині винні, що буряк з'їли?).
І вештаються де інде,
Порядку немає там постійно.
Що могли зробити всі разом.
Господар і свині ввійшли в історію села.
Добра байка в мудрості учить,
За все повинен бути нагляд і порядок.
Люди не стали свинями і на в паки.
Бо розголосу створити кожен вміє,
А тишу цінувати треба зараз і сусідів теж.
Денис Третяк 02.05.2026<br>Денис
