Тремтять думки,куди подіти? І серце знову ще живе,я так хотіла не любити,але люблю я понад все!Тремтять думки,куди подіти? Я їх під серцем збережу..я так хотіла не любити,але забуду,й знову полюблю…
І тільки ти,ти є мій порох,моя любов,моє усе,не забувай мене,я поруч,я буду вірити в усе,і лиш би ти не прагнув болі,в тобі є небо і зірки,я так хотіла не любити,але люблю я понад все!
p.s для тебе,мій порох і любов<br>настя
Новинки
Думки
Автор:
настя
Поділитись
