Дякую тобі земле за джерельну воду!
Дякую вам пташки за вечірній спів!
Дякую тобі небо за гарну погоду!
І за весняні квіти серед листків..
Дякую широ за те, що можу ходити!
І вдихати п'янкий, лісовий аромат..
Дякую за те, що, ще можу жити!
І не носити на спині автомат..<br>Maks DrevoSad
