Я можу писати про те, що нічого не пишеться?
Що нічого там не болить, в серці немає тріщин
Бо поезія у наш час рідко буває мистецтвом
Антидепресант напханих слів
Не більше
Я можу писати про те, що я писати не можу?
Що наш довгостроковий роман – невдача
Що я точно пам'ятаю Псалом посередині
Решта немає значення
Процитуєш мені Давида, створиш ілюзію щастя?
Я можу писати про те, що писати мені не хочеться?
Що нічого спільного в нас немає, дійсно
І ти любиш балетні танці, а я стеоретипне диско
Що ти часто хворієш, часто плачеш, часто купуєш шарфи
Не вмієш мовчати, коли так треба, моїх не розумієш жартів
Я можу писати про те, про що краще нікому не знати?
Що я не люблю холодник, а ти обожнюєш готувати
Що ти смієшся достатньо голосно, щоб раптово розбити серце
Тому якщо вимірювати це кохання
То тільки в герцах.
<br>Анні Тім
