Я сильно скучив за тобою,
За вайбом ранньої весни,
Де чутно було шум прибою,
Що проникав в глибокі сни.
За відчуттям себе, як мачо
І блиск зірок в Дніпра воді
За ніжним кремом кейку Панчо,
Який приніс тобі тоді 😉
Вернись сюди, де тихі ночі
Малюють тіні на піску,
І в сяйві вогнищ, очі в очі
Знайдемо знов весну таку<br>Ігор Білецький
