Я молився на тебе
Коли знаходився один вдома
Далеко
Я молився на тебе
Хоч Біблія це категорично забороняла
Я молився на тебе
І нічого мене не зупиняло
Тільки коли хтось наполегливо стукав у двері
Я на мить забував про це, але тільки на мить
Бо у мене боліли коліна
Пекло у грудях
Твоє оксамитове тіло і
Твоя смарагдова мова
Те як ти п'єш еспресо
Те як ідеш
Як линеш
Як вимовляєш "щастя"
Як твоя с зміїна торкається
Мого носа
Вуст
Та спини
Як вона перебігає по тілу немов шалена
Як застрягає думкою
О 6 ранку
О 2 ночі
Як твої пальці торкаються горла
Охоплюють полум'ям очі
Ти немов зламана гілка
У пору вишневого цвіту
Я б Малював тебе
Та на жаль я вмію лиш говорити
Тому я молився на тебе
Вдень і вночі
Опівночі
На світанку
Коли проходила повз мого дому
Коли заходила у кімнату
Коли ти казала "скільки богів існує?"
Коли не вірила що один
Я молився на тебе
Навіть коли цього не хотів
Бо ці
Переливи світла на плитці твоєї ванної кімнати
Зводили мене з розуму
Все тому що ти
Застрягла у горлі кісткою
Черешневим соком
Гучною прозою.<br>Анні Тім
