А верби плачуть?
Верби плачуть
Росою зранку,чи сльозьми вночі
А верби бачать?Бачать щастя?
Чи бачать її сльозі золоті?
А верби чують?
Чують пісню?Що я співаю для її
А я співаю,хоч і знаю що ти не любиш ті пісні
Я під вербою напишу вірші
Вірші,для тебе-про сумну вербу
Я обоходив вже пів планети – знаю,таку як ти я точно не знайду.<br>Соня
Новинки
А верби плачуть?
Автор:
Соня
Поділитись
