ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Ось і завершилась осінь…

Ось і завершилась осінь…

Ось і завершилась осінь,
А за віконцем сніжить:
Грудень прийшов стоголосий –
Лютий, холодний і злий…

Зникло пожовкле те листя,
В'яне під снігом трава,
Лиш непохитна берізка
Стогне у полі одна.

Чути як вітер скрегоче
В шибки до мого вікна,
Я ж бо заплющую очі
Й думкою там де весна.

Бачу прозорі деньочки,
Чую я спів солов'їв,
А як розплющую очі –
Видно лиш люті сніги.

Сумують очі блакитні,
Скотилась солона сльоза.
Шкода, що завершилась осінь,
І тільки почалась зима.<br>Людмила Повар

Автор: 

Людмила Повар

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]