ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    А небо мені навіщо ?

А небо мені навіщо ?

а небо мені навіщо
у нього ж нема берегів
і голос його надто тихий
і пісня його не звучить
я тільки на небо погляну
і страх мою душу займа
така глибочінь височіні
пронизливо – синя до дна
як в небо злетіти самому ?
як в небо злетіти без крил ?
немає проблем риторичних
та легше мені не стає
я в небо не хочу і крапка
я вись глибочіні боюсь
земля під ногами – ось щастя
я вірю їй. І молюсь
аби ця твердиня не щезла
не зникла посеред життя
а завше тримала , а небо
нехай вже без мене … ось так…

2013 рік<br>Лана Краска

Автор: 

Лана Краска

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]