Всі ми колись станем лиш спогадом.
Буде пам'ять про нас, мов історія.
Де ми закінчим — для мене є догадом,
Бо наше життя — філософія.
А що ж таке є життя?
Період часу у безкрайньому просторі.
Життя — лиш відносне поняття,
Яке всі ми проходим осторонь.
Для когось кохання — усе.
Комусь довподоби самотність,
Плином часу яка нас несе.
А є ті, яким важлива угодність,
Примха, задля якої готові на все. <br>Лесь-Армандо
