ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    “Бабине літо”

“Бабине літо”

Щось «баби» в цю осінь якісь холодні,
Та де ж його взяти того тепла?
Найпалкіші чоловіки тепер на фронті,
Ось і не вистачає тих, кого нема.

А хто залишився, то все не те,
У парках і скверах старі та діти,
А молодь лишила країну,
Або ховаються хто де.

Таке вже у нас то «бабине літо»,
Кермуємо трамваї, рубаємо дрова,
На далекобійників вже поглядаємо,
Не відібрати чи й в них керма.

Нічого, ми щастя своє ще пізнаємо,
Настануть в країні кращі часи,
Найгарячіших чоловіків собі надбаємо,
Ото буде осінь, ото будуть дні.
20.10.2025

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]