Щось «баби» в цю осінь якісь холодні,
Та де ж його взяти того тепла?
Найпалкіші чоловіки тепер на фронті,
Ось і не вистачає тих, кого нема.
А хто залишився, то все не те,
У парках і скверах старі та діти,
А молодь лишила країну,
Або ховаються хто де.
Таке вже у нас то «бабине літо»,
Кермуємо трамваї, рубаємо дрова,
На далекобійників вже поглядаємо,
Не відібрати чи й в них керма.
Нічого, ми щастя своє ще пізнаємо,
Настануть в країні кращі часи,
Найгарячіших чоловіків собі надбаємо,
Ото буде осінь, ото будуть дні.
20.10.2025
