Важко..
Важко жити та гадати, що ж бо буде далі
На моєму, ще не такому довгому, шляху..
Чи йтиму я прямо, розуміючи,
Що саме мене чекає там
У світлому майбутньому життя.
Чи падатиму до безодні,
Де пітьма поглине мене назавжди,
А я і сперечатись не буду – підкорюся..
Підкорюся я оковам спокійної темряви.
І не побачу вашого світлого майбутнього
Про який мені із таким запалом розповідали…<br>Lyrra
