Де би подітися,щоби зігрітися моїй замерзлій душі.сам вже дивуюся,мало спілкуюся й пишу якісь там вірші.як я покаюся,вже не вертаюся до непристойних діянь.хочу вітатися,щоб віддалятися від марнославних страждань.<br>Пастух андрій
Новинки
Без назви
Автор:
Пастух андрій
Поділитись
