Дніпро замерз,покрився льодом,і снігу добре намело і всі працюючі заводи давали Києву тепло.ховались люди де тепліше в кафе,метро чи магазини,і по узвозу далі вище ми йшли минаючи картини.ходили діти із батьками десь по Печерському району,а там де стадіон Динамо були і гості з за кордону.хрещатик був як завжди людний,а під майданом торгували,і в вихідні й в звичайні будні народу тут завжди хватало.<br>Пастух андрій
Новинки
Київ моїми очима взимку
Автор:
Пастух андрій
Поділитись
