Весна чудова прилетіла і сонце загляда в підвал,там діти холодно сиділи роздумуючи як їм там,а ті рашисти ті прокляті,розбомблюють наші міста,не думаючи як нам жити і виживати в пустоті.Чому прийшли на нашу землу?Не думайте,що вам здолати нашу країна назавжди,ми є і будемо єдині,ми є і будемо терпкі,тому збирайте свої речі,і йдіть назавжди в нікуди.<br>Качур Аліна
Новинки
Весна чудова прилетіла
Автор:
Качур Аліна
Поділитись
