Вже весна до нас у вікно заглядає,
Візерунки зими, спливають зі скла,
Ще не час для зими вирушати в дорогу,
Та потроху вже речі свої оглядає.
Ще не чути птахів у мінливому небі,
Лиш тихенько співають краплинки для тебе,
Як почує зима, то розсердиться знову,
Знов накине кайдани із снігу навколо.
Але все ж йде весна і за обрієм наче
Нам всміхається вітер легенький, ласкавий,
Весняні він дощі із собою несе,
Вмиє все навкруги, всю земельку огляне
І зелена травичка для нас проросте.
Але в нас ще зима лютує так хвацько,
Білі крила свої ще в небо здійма,
Ще морозом повіє у відкриті кватирки,
Ще потріскують в грубі сухенькі дрова.
12.02.2026 Лірика
